• Yeni Kız
2 Paket Silikon Parlayan Kılıf Google Chromecast Uzaktan Kumanda ile Uyumlu, Darbeye Dayanıklı Koruyucu Kapak 2020 Chromecast Ses Uzaktan Kumandası için Sevimli Kulak Şekli Uzaktan Kılıf Tutucu Cilt (Kızdırma Yeşil + Kızdırma Mavi)

2 Paket Silikon Parlayan Kılıf Google Chromecast Uzaktan Kumanda ile Uyumlu, Darbeye Dayanıklı Koruyucu Kapak 2020 Chromecast Ses Uzaktan

₺ 20.64

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Hafif google tutucu cilt kılıfı, uzaktan kumandanızın tüm kenarlarını yüksek düşmeden koruyabilen, uzaktan kumandanızı günlük etkilerden etkili bir şekilde koruyabilen yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır.Google Uzaktan Kumandamız uzaktan kumandanızı giydirebilir ve ihtiyacınızı karşılayabilir. ● Google remote kapağının takılması ve çıkarılması kolaydır. ● Canlı ve Sevimli kulak şekli, uzaktan kumandanızı daha ilginç ve özel hale getirin. ● Ergonomik tasarım, uzaktan kumandayı çok daha rahat tutmanıza yardımcı olur. ● Parlak renkler, uzaktan kumandayı tanımlamak kolaydır. Silicone Parlayan Silikon Uzaktan Kumanda Kılıfı : Parlak yeşil/mavi parıltılı tasarıma sahip google uzaktan kumanda kılıfı, geceleri kolayca bulmanızı sağlar, bu da normal renkten daha kolay bulunur. Senin için aile, arkadaş hediye ● büyük Xmas seçim.Özellikler : ● Google Chromecast 2020 TV Ses Uzaktan Kumandası için özel olarak tasarlanmıştır.Aileniz, arkadaşınız için ilk hediye seçimi.Google uzaktan kumandanızı korumak ve süslemek için hala çekici bir şey mi arıyorsunuz?Hiç şüphe yok ki bu bizim Silikon Koruyucu Uzaktan Kapağımız.Parlayan Uzaktan Kapağımız, uzaktan kumandanızın geceleri karanlıkta parlamasını sağlayabilir, bir saniyede kolayca bulmanızı sağlar. ● Kasanın ince ve formda tasarımı, Google Uzaktan Kumandanızı minimum hacimle korur. Protective Darbeye Dayanıklı Koruyucu Uzaktan Kapak : Arka kısım, uzaktan kumandanızın ellerinizden kaymasını etkili bir şekilde azaltabilen kaymaz doku tasarımına sahiptir. (Dava SADECE karanlıkta parlıyor, lütfen kontrol etmek için karanlık bir yere koyun).Uzaktan kumanda kapağı, güneş ışığı, masa lambası, el feneri, cep telefonu flaşı ile enerji enjekte ettikten sonra parlar. Böylelikle geri kayma tasarım anti vardır. ● Uzaktan kumandanın arka kapağının ve pilinin kaybolmasını önleyin. Google TV Uzaktan Kumanda Dahil Değildir!Ürün dahil : 1 X Google uzaktan kapak kızdırma mavi 1 X Google uzaktan durumda kızdırma yeşil. ● Anti-kayma, Anti-toz, Anti-parmak izi, Anti-sonbahar, Darbeye Dayanıklı, Yıkanabilir.Sevimli kulak şekli, uzaktan kumandanızı daha ilginç ve özel hale getirin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim