• Yeni Kız
Kayış Kasnak, Senkron Tekerlek Alüminyum Zamanlama Kasnak Endüstriyel Otomasyon 30 Diş Güç İletim CNC Aksesuar için CNC Motor Torna (30 Diş 10mm Delik XL senkron Tekerlek)

Kayış Kasnak, Senkron Tekerlek Alüminyum Zamanlama Kasnak Endüstriyel Otomasyon 30 Diş Güç İletim CNC Aksesuar için CNC Motor Torna (30

₺ 218.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Hafif alüminyum malzemeden yapılmış, hafif ve yük yok.Dişliler açıktır ve kaymaz, kayışın çalışmasına daha iyi uyar.Profesyonel tasarım, kurulumu ve çıkarılması kolaydır.Tekerlek, yüksek hassasiyetli işleme için uygun 30 dişe, hassas senkronizasyona sahiptir.Mükemmel işçilik, eski veya hasarlı biri için mükemmel bir yedek.Özellik : 1. Hafif alüminyum malzemeden yapılmış, hafif ve yanmaz2. Dişliler temiz ve kaymaz, kemerin çalışmasına daha iyi uyuyor3. Mükemmel işçilik, eski veya hasarlı biri için mükemmel değiştirme4. Tekerlek, yüksek hassasiyetli işleme için uygun 30 dişe, hassas senkronizasyona sahiptir5. Profesyonel tasarım, kurulumu ve çıkarılması kolayözelleştirme : Öğe Türü : Senkron tekerlektipi : XL tipidiş sayısı : 30 dişdış Çap(diş) : Yaklaşık. 48mm / 1.9 inç Dış çap (kenar) : Yaklaşık. 52mm / 2in Top Tel Delik : 2 x m5toplam Yükseklik : Yaklaşık. 24mm / 0.9 inç Çap (isteğe bağlı) : 5, 8, 10, 12mm. w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu th,;.w-e-metin tablosu, Paket Listesi : 1 x Senkron Tekerlek1 x Altıgen Anahtar.

Ürün hakkında

Item Type:
Synchronous Wheel
Type:
XL Type
Number of Teeth:
30 Teeth
Outer Diameter(teeth):
Approx. 48mm / 1.9in
Outer Diameter(the edge):
Approx. 52mm / 2in
Top Wire Hole:
2 x M5
Total Height:
Approx. 24mm / 0.9in
Inner Diameter(optional):
5, 8, 10, 12mm
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Synchronous Wheel1 x Hex Wrench :

Müşteri seçim