• Yeni Kız
Panasonic LUMİX Professional 50-200mm Kamera Lensi, G Leica DG Vario-ELMARİT, F2. 8-4. 0 ASPH, Power O. I. S özellikli Çift I. S. 2.0, Aynasız Micro Four Thirds, H-ES50200 (Siyah)

Panasonic LUMİX Professional 50-200mm Kamera Lensi, G Leica DG Vario-ELMARİT, F2. 8-4. 0 ASPH, Power O. I. S özellikli Çift I. S. 2.0,

₺ 362.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. .NANO YÜZEY KAPLAMA : Kristal netliğinde fotoğraflar için istenmeyen gölgelenme ve parlamayı azaltmak için Panasonic'in Nano Yüzey Kaplamalı profesyonel, yüksek kaliteli LEİCA DG VARİO ELMARİT kamera lens optiği (15 Grupta 21 Eleman ,[ 2 UED Elemanı]).YÜKSEK hızlı OTOMATİK ODAKLAMA : 240 fps doğrusal motorla daha hızlı odaklama takibi, düzgün diyafram değişiklikleri gerçekleştirir, böylece daha iyi video performansı için pozlamada ani sıçramalar olmaz.GELİŞMİŞ OPTİK GÖRÜNTÜ SABİTLEME : Panasonic POWER O. I. S. gelişmiş LUMİX Dual I. S. 2.0 ile uyumlu LUMİX Aynasız fotoğraf makineleri, keskin ve bulanıklaşmayan fotoğraflar için büyük kamera sarsıntısını ve titreşimlerini bile anında telafi eder.ULTRA TELEFOTO ZOOM OBJEKTİFİ : Yaban hayatı fotoğrafçılığı için uygun Ultra telefoto zoom objektifi F2. 8 4.0 (67mm lens filtre iplikleri); İsteğe bağlı masa dönüştürücüleri DMW TC14 ve DMW TC20 ile uyumludur. SAĞLAM YÜKSEK PERFORMANS, tasarım : Dayanıklı metal gövdeli kamera lensi, neredeyse her türlü hava koşulunda veya çekim konumunda (Sıçramaya dayanıklı / Toz Geçirmez / Donmaya Karşı Dayanıklı) elementleri cesaretlendirir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim