• Yeni Kız
Perakende Şapka Teşhir Rafları, Zemin Metal Şapka Rafı Ağacı, Kubbe Kancalı Dikey Kap Tutucu, Beyzbol Şapkası için Bağımsız Şapka Teşhir Standı, Kovboy Samanı, Peruk, 62.2 x23. 6 (Renk : A, Boyut: 7Tier)

Perakende Şapka Teşhir Rafları, Zemin Metal Şapka Rafı Ağacı, Kubbe Kancalı Dikey Kap Tutucu, Beyzbol Şapkası için Bağımsız Şapka Teşhir

₺ 210.60

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Benım sana bin defa dükkanıma hoş geldiniz!Hat Şapka dükkanınızın bir şapka rafına ihtiyacı olabilir. Yuvarlak şapka kancası-şapkaların deformasyonu yok. Size【Boyut】 : Şapka Ağacı Standı 62.◆ 【Dikey Çok Katmanlı Tasarım Şapka Rafı】 ◆ Dönen şapka ekran rafı şapkaları düzenli bir şekilde sıralayabilir ve saklayabilir, şapkaların karıştırılması kolay değildir, çeşitli şapkaları tamamen görüntüler, dikey dikey tasarım, yer kaplamaz. Farklı çekim ışığı ve monitör nedeniyle, rengin gerçek olanla ilgili bazı hataları olabilir, lütfen ayni hakim olun.Adı : dikili şapka görüntülemek stand Colour : altın şapka dinlenme + beyaz taban, altın şapka dinlenme + siyah base Size : 158 x 60cm/62,2 x 23. Dikey ağaç yapısı-yer kaplamaz ve müşterileri cezbeder. Varıştan sonra herhangi bir sorun varsa, lütfen 24 saat içinde en kısa sürede bizimle iletişime geçin ve sorununuzu en kısa sürede çözeceğiz. Çok seviyeli tasarım-Düzenli depolama için büyük kapasite. Retail【Perakende Mağazalar için Perakende Şapka Rafı】 Retail Perakende şapka rafı ekranının benzersiz ağaç tarzı yapısı büyük bir kapasiteye sahiptir ve aynı zamanda müşterileri cezbeder, müşterilere göz atma kolaylığı sağlar ve şapka mağazaları için mükemmel bir seçimdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim