• Yeni Kız
YYFANGYF şapka rafı, Giyim Mağazası Şapka teşhir standı Demir Sanat Zemin Sökme sergileme rafı Dönen Metal depolama rafı beyzbol şapkası Eşarp Çanta (Renk : Beyaz, Boyut: 7. Kat)

YYFANGYF şapka rafı, Giyim Mağazası Şapka teşhir standı Demir Sanat Zemin Sökme sergileme rafı Dönen Metal depolama rafı beyzbol şapkası

₺ 291.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

♦ Demir malzeme : yüksek kaliteli metal çerçeve, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı.Doku narin ve pürüzsüz, kalınlaşmış demir sanat, raf daha istikrarlı ve daha güvenli, ve sıkı bağlantı istikrarlı ve performans çok iyi. ♦ Hareketli şasi : 4 üniversal kasnak serbestçe hareket edebilir ve bunları uygun bir konuma yerleştirebilir.Şapkanın erişimini ve yerleştirilmesini kolaylaştırmak için her kapak braketi arasında yeterli boşluk vardır. ✔ Büyük şapka rafı : Küçük alanlar için uygundur, şapka/eşarp/kravat vb. Düzenlemenize yardımcı olur.Bu şapka saklama kutusu, organize edilmesi gereken küçük alanları işlemek için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Multifunctional Çok fonksiyonlu şapka saklama kutusu : istediğiniz gibi montajı, taşınması veya saklanması kolaydır!Bir şapka ya da atkı asmak daha kolaydır, bu yüzden onları her yerde aramak için çıldırmazsınız. places Uygulanabilir yerler : ofisler, sınıflar, evler, girişler, oturma odaları, banyolar, mutfaklar, çamaşır odaları, mağazalar, kahve barları vb.Için uygun güzel dekorasyon ve yaratıcı stil.Organizatör Asılı Şapka Kapaklar şapka Rafı, Cap Şapka askısı Düzenleyici Rack Entryway Şapka Rafı, Dekoratif Organizer Hat Specification : Adı : Zemin Kask Ekran Stand Material : dövme iron Process Pişirme paint Weight : 8kg Size : (çap x şapkalar ve helmets Use bu 50x170cm Color : siyah, beyaz, gold Purpose : Askı her türlü yükseklik) : güvenlik kaskları/hats Application senaryoları Ekran ve ekran : mağaza, kurumsal, ofis, depo veya warehouse Notice : Bu ürün sadece teşhir standları satan, ama o, şapka ve helmets Package İçeriği olarak diğer içermez : Yemeni Fırsat verme 1 x şapka görüntülemek stand The mükemmel bir hediye : doğum günleri için uygun özel bir hediye, yıldönümleri, Şükran Günü, Noel Arifesi, Yılbaşı ya da herhangi bir hediye.

Ürün hakkında

Name:
Floor Helmet Display Stand
Material:
wrought iron
Process:
Baking paint
Weight:
8kg
Size:
(diameter x height) 50x170cm
Color:
black, white, gold
Purpose:
Hang all kinds of hats and helmets
Use:
Display and display of safety helmets/hats
Application scenarios:
store, enterprise, office, warehouse or warehouse
Notice:
This product only sells display stands, but does not include other such as hats and helmets :
Package Contents:
1 x hat display stand :
The perfect gift:
a special gift suitable for birthdays, anniversaries, Thanksgiving, Christmas Eve, Christmas or any gift-giving occasion.

Müşteri seçim