• Yeni Kız
Pwshymı Duvar Asılı Bitki Standı Avrupa Tarzı Asılı Kanca Kurulumu kolay Çiçek Saksıları Bahçe Dekorasyon Aile Duvar(siyah, 12)

Pwshymı Duvar Asılı Bitki Standı Avrupa Tarzı Asılı Kanca Kurulumu kolay Çiçek Saksıları Bahçe Dekorasyon Aile Duvar(siyah, 12)

₺ 104.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Montaj vidası aksesuarları ile kurulumu kolay, güçlü ve sağlam ve güçlü taşıma kapasitesi.Sağlam demir malzemeden yapılmış, kullanımda dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve kolayca deforme olmaz.Aile duvarına, oturma odalarına, bahçelere vb.Mükemmel şekilde uygulanır., romantik ve sıcak bir ortam yaratmak.Bu kanca saksı sepetleri, ışıklar, kuş besleyiciler ve diğer öğeleri asılı kullanılabilir.Avrupa tarzı duvara monte saksı braketi, güzel ve zarif şekli, dekorasyon için uygun.Özellik : 1. Avrupa tarzı duvara monte saksı braketi, güzel ve zarif şekli, dekorasyon için uygun.2. Aile duvarına, oturma odalarına, bahçelere vb.Mükemmel şekilde uygulanır., romantik ve sıcak bir ortam yaratmak.3. Sağlam demir malzemeden yapılmış, kullanımda dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve kolayca deforme olmaz.4. Bu kanca saksı sepetleri, ışıklar, kuş besleyiciler ve diğer öğeleri asılı kullanılabilir.5. Montaj vidası aksesuarları ile kurulumu kolay, güçlü ve sağlam ve güçlü taşıma kapasitesi.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Bitki Askı braketimalzeme : Demi Rrenk : Siyah, Beyaz (İsteğe Bağlı) Fonksiyonu : Asılı Bitki DestekaĞırlık : Yaklaşık. 275g / 9.7 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 300x180mm / 11. 8x7.1in Paket Listesi : 2 x Bitki Askı Braketi4 x Vida4 x Genişleme Vidas Inot : 1.Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün hakkında

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Plant Hanger Bracket
Material:
Iron
Color:
Black, White (Optional)
Function:
Hanging Plant Support
Weight:
Approx. 275g / 9.7oz
Product Size:
Approx. 300x180mm / 11.8x7.1in 
Package List:
2 x Plant Hanger Bracket :
4 x Screw :
4 x Expansion Screw :
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçim