• Yeni Kız
Astronomi Teleskop 50mm Refrakter Bulucu Kapsam ve Tripod ile Çocuklar ve Yetişkinler için, Süper Uzaktan Hedef için At Yarışı, Plaj, Kuş Gözlemciliği (Gümüş)

Astronomi Teleskop 50mm Refrakter Bulucu Kapsam ve Tripod ile Çocuklar ve Yetişkinler için, Süper Uzaktan Hedef için At Yarışı, Plaj,

₺ 128.64

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Single Tek lensli ultra uzun menzilli hedef : teleskopun antimissile sistemi ve tripod üzerindeki özel 3 D jiroskop, teleskopun görüş alanını birkaç kez büyütüldüğünde çok kararlı hale getirir. ✔ İki Gece görüşü : entegre gece görüş fonksiyonu, geceleri normal şekilde kullanmanızı sağlar.Otomatik görünümü açın ve arka plan işlevinin şifresini çözün.Fren, gözlemlemeniz gereken kişiye veya nesneye odaklanabilir. Light Üç Hafif ve taşınabilir : kabuk titanyum alaşımından yapılmış, güçlü özellikleri vardır ve sadece 118g ağırlığında. kabuk saklandığında, uzunluğu sadece 4.62 inç, ve kolayca sırt çantası veya cebine koymak zaman avcılık, seyahat veya kamp. Waterproof Dört Su geçirmez ve darbeye dayanıklı tasarım : su geçirmez yapışkanlı azot içeren optik elemanlar nem, viskozite ve döküntüleri önleyebilir ve yaşamın su geçirmez işlevini sağlayabilir. ▲ Package Dahil : 1 Xtelescope, 1 * Standı.Bulucu Çocuklar ve Yetişkinler,At Yarışları için Süper Uzak Hedef için Kapsam ve Tripod ile Astronomi Teleskop 50mm Mercekli, Plaj, Kuş Watching For Acemi,Kamp & Yürüyüş,3 renk, Siyah,Beyaz,Silver Package Stand*1x Telescope, 1 : Dahil.

Ürün hakkında

Müşteri seçim