• Yeni Kız
X-Haibei Büyük Silikon Mat için El Sanatları Epoksi Reçine, 23.6“ x 15.75 Kalın Silikon Takı Döküm Boyama Pişirme Masa Koruyucu Oyun Doh Kil Mat için Çocuk Yetişkin (Gri, M (23.6x15. 75x0. 059 inç))

X-Haibei Büyük Silikon Mat için El Sanatları Epoksi Reçine, 23.6“ x 15.75 Kalın Silikon Takı Döküm Boyama Pişirme Masa Koruyucu Oyun

₺ 38.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Büyük Boy] 1 adet büyük ekstra büyük boy silikon levha alacaksınız.Boyutu : 23.6 * 15.75 inç.Kalın 1.5 MM.It bir masa koruyucu için mükemmel boyut ve kalınlıktır, geniş, korumalı bir çalışma alanı sağlar.Bu silikon mat levha bir tarafta pürüzsüzdür (bu yüzü aşağı kullanın)) ve diğer tarafta mattır (bu yüzü yukarı kullanın). [Kalite ve Güvenli] Zanaat silikon mat 100 % gıda sınıfı silikon yapılır, Sıcaklık Dayanımı : -20℉~446℉(-30℃~230℃) Kalınlığı 1.5 MM,çok uzun bir süre için kullanılabilir ,yapışmaz çözüm, elastik, Hiçbir Koku.Dirençli, Dayanıklı ve İstikrarlı-Kayma, su Geçirmez, Isı, deforme ya da gözyaşı değil kolay olmayan. [Geniş uygulamalar] Çok amaçlı bir paspastır.Sanat, El Sanatları mat sabun mum yapımı için, takı, döküm kalıpları, potterys, resim sergisi, epoksi, reçine, kağıt işçiliği, çocuk boyama, dikiş,kil, play-doh, scrapbooking ve diğer işçiliği projeleri.Pişirme,Haddeleme Hamuru,placemat,mutfak tezgah üstü koruyucu için Kithen mat.Yemek odası masası, çalışma masası için ev matı.Çocuklar, yetişkinler, yaşlılar, kızlar, sanatçılar, zanaatkarlar, aşçılar, ofis çalışanları olsanız da kullanabilirsiniz. [Yüzey Koruyucu] Tezgah matı,masa tezgahınızı lekelere, yanmaya, grese karşı koruyabilir ve işçiliği masanızı reçine, tutkal, mürekkep, yağ, çiziklerden vb.Uzak tutabilir. [Kolay Temizlenir ve Saklanır] Silikon Levhalar Yıkanabilir, Esnek, Solmaz, Lekelenmez, Bezle Temizlenir ve Ilık Sabunlu Suyla Silinir. [Kalite ve Güvenli] Zanaat silikon mat 100 % gıda sınıfı silikon yapılır, Sıcaklık Dayanımı : -20℉~446℉(-30℃~230℃) Kalınlığı 1.5 MM,çok uzun bir süre için kullanılabilir ,yapışmaz çözüm, elastik, Hiçbir Koku.Dirençli, Dayanıklı ve İstikrarlı-Kayma, su Geçirmez, Isı, deforme ya da gözyaşı değil kolay olmayan.

Ürün hakkında

Müşteri seçim