• Yeni Kız
Erin Condren 12 Ay Ocak-Aralık 2022 Halka Bağlı / Düz Yaşam Planlayıcısı Yatıyordu. Şampanya Kapağı ve Orta Yüzyıl Çevreleri İç Sayfalar. Gündem ve Gün Planlayıcısı / LifePlanner

Erin Condren 12 Ay Ocak-Aralık 2022 Halka Bağlı / Düz Yaşam Planlayıcısı Yatıyordu. Şampanya Kapağı ve Orta Yüzyıl Çevreleri İç Sayfalar.

₺ 119.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ocak-Aralık 2022 bütün yılı Kapsayan YATAY DÜZENİ : , bu gündem uzaklaştırdınız bir görünüm için Takvim ay yıl boyunca organize kalmak gerekir, tüm (5.8” x 8.3”) taşınabilir A5 boy herşeye sahip olmak için, planlama tarihli yatay haftalık sayfaları yanı sıra aylık notlar ve verimlilik sayfaları mini içerir.ÇOKLU CEPLER : Life Planner Ring Agenda, toplam 7 iç cepli yeni go-to-planner arkadaşınızdır!1 Uzun sıska cep, 3 kart tutucu cep, 1 yapışkan not cebi, 1 orta not defteri cebi ve büyük bir yan cep ile tüm organizasyon ihtiyaçlarınızı tek bir yere sığdırabilirsiniz.EK özellikler : Tarihli spreadlerin yanı sıra, Halka Gündemi ayrıca motive etmek ve ilham vermek için aylık teklifler, günlük kaydı, liste oluşturma ve daha fazlası için arkadaki ek not sayfaları ve bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak bir rehber sayfası içerir.Tüm iç sayfalar ABD'de kaliteli kağıttan üretilmiştir.VEGAN DERİ KILIF : Bu Yaşam Planlayıcısı Halka Gündemi, eşleşen bir manyetik kapak kapatma ile güzel Şampanya Erin Condren tasarımında lüks bir hayvan dostu, çevre dostu, kalıcı vegan deri kılıf ile süslenmiştir.İç haftalık sayfalarda Yüzyılın Ortalarında Erin Condren temalı daireler yer alıyor.ÇIKARTMALAR DAHİL : Planlayıcınızı birlikte verilen 3 çıkartma sayfasıyla süsleyin.2 Planlama etiket sayfası ve 1 tatil dahil olmak üzere kendi planlama stiliniz için mükemmel bir tuval. (Tırnak işaretleri ve sekmelerle küçük bir renk popu ekleyin veya tamamen nötr bir sürümü tercih edin).

Ürün hakkında

Müşteri seçim