• Yeni Kız
WUJİN HAİSHOP Ağır Mobilya Hareketli Aracı Taşıma Shifter Hareketli Tekerlek Kaymak Sökücü Rulo Hareketli Aracı Ağır Maddeleri Hareketli Kolayca Asansör Mobilya Kaydırıcılar (Renk: Gri)

WUJİN HAİSHOP Ağır Mobilya Hareketli Aracı Taşıma Shifter Hareketli Tekerlek Kaymak Sökücü Rulo Hareketli Aracı Ağır Maddeleri Hareketli

₺ 166.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

150 KG/330 Lbs kaldırma ve taşıma kapasitesine sahiptir.Sırtınıza zarar vermeden mobilyaları kolayca kaldırır.Kanepeler, kitaplıklar, sandalyeler, masalar, yataklar, çamaşır makinesi, kurutucu, piyano, buzdolabı ve others.It profesyonel nakliyeciler tarafından veya evde, depolarda veya diğer endüstriyel ortamlarda kullanılabilir.Hızlı hareket : Mobilya kaldırıcı seti tek elle çalışabilir, sökülmesi ve montajı kolaydır, ayarlamak ve konumlandırmak için başka araçlara ihtiyaç duymaz, mobilyalarınızı ve cihazlarınızı hareket ettirmeyi kolaylaştırır.Zarif görünüm, ince işçilik, hassas boyut.Kompakt boyut, kolay saklama, yerden tasarruf.Taşıması kolay araçlar, hızlı ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.Açıklama : 1. Mobil tekerlekleri mobilyanın dört köşesine yerleştirin.Her mobil tekerleğin altında 200 kg taşıyabilen dört küçük tekerlek vardır, böylece mobilyaları veya ağır nesneleri kolayca taşıyabilirsiniz.2. Süpürme veya taşırken, artık mobilya taşıma gücü olmadığı için endişelenme.Mobil mobilya tekerleği size yardımcı olabilir.Özellikler : 1. Ürün 200kg taşıyabilir, kalitesi kesinlikle güvenilirdir, buzdolabı, çamaşır makinesi, gardırop vb.uyarlanabilir; 2. Mobilya cep araba siyah anti slayt bloğu serbestçe döndürebilirsiniz çünkü üzerine yerleştirilen 360 derece döndürün olabilir.Yani tekerlekler tüm directions Specifications 1 50mm 13.39/*3.94*1.97"(A) Tarzı : Hareketli Bar/(B) Sabit Bar Notes*100 340*Gelişmiş ABS yüksek kalite steel Crowbar uzunluğu + Malzeme : : 33 Hakkında/12.99"Paket boyutu : döndürme : olabilir. Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!2. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm ölçüm sapmasına izin verin.1 X Gözetlemek Çubuğu4 X Döner tekerleklermüşteri, lütfen satın almadan önce doğru adresinizi ve telefon numaranızı doldurun, böylece mobilya taşıma araçlarınızı doğru bir şekilde teslim edebiliriz.Anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Ürün hakkında

Müşteri seçim