• Yeni Kız
PAAL Mandal Kanca Kiti, DIY Tavuskuşu Damgalama Halı, mandal Kanca Halı Kiti Yetişkin Bitmemiş Halı Hediye Goblen Kitleri Yetişkinler için DIY Yeni Başlayanlar için uygun seramik karo.10979 cm DIY El Sanatları (Boyut : 10979 cm)

PAAL Mandal Kanca Kiti, DIY Tavuskuşu Damgalama Halı, mandal Kanca Halı Kiti Yetişkin Bitmemiş Halı Hediye Goblen Kitleri Yetişkinler

₺ 75.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Her mandal kanca kiti eğlenceli bir aktivite döngüsüdür, çengel ve çekme, bu el becerilerinizi oluşturmak ve geliştirmek için harika bir ev projesi olacaktır!.Halı kullanımı kolaydır ve çocuklar, yeni başlayanlar ve zanaatkarlar için uygundur.şartname : Malzeme : akrilikboyutlar : 109 cm x 79 cm - 42.5 in Quantity : 1 set Style : modern ve basitnotlar : Bu ürün yarı mamuldür; kendin yapmalısın. DIY kilit kanca seti, zamanınızı ve mekanınızı zenginleştirebilir, başarı hissi yaşayabilir, stresi azaltabilir, özgüveninizi artırabilir ve sabrınızı geliştirebilir5.Bu işlemi ürün resminde anlattık.Boyut manuel olarak ayarlanır, bu nedenle biraz farklı olabilir.İçin mükemmel bir hediye.Kavisli tasarım, daha büyük projeler oluştururken daha fazla kolaylık sağlar.Her yaştan ve beceri seviyesinden ustalar, çeşitli mandal kancası halı kitlerini kullanmayı severler.Son derece detaylı tasarım ve yüksek kaliteli halı ipliği, tığ işi kolaylaştırır.Harika başyapıtınızı tamamlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.Ürünlerimizi ailenize ve arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz, böylece el sanatlarının sevincini yaşayabilir ve kendi başyapıtlarına sahip olabilirler.Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir ve işi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Yeni başlayanlar ve çapraz dikiş severler için şiddetle tavsiye edilir.Yüksek kaliteli akrilik ve kumaştan yapılmıştır.[El sanatlarının tadını çıkarın] Zihninizi ve bedeninizi rahatlatabilecek bir el işi kullanın, böylece iş stresinden ve günlük yaşamdan uzak durabilirsiniz life. Bu bitmemiş bir DIY mandal kanca kiti, kendiniz tamamlamanız gerekir.Güçlü ve güvenli, uzun hizmet ömrü ile. [Mükemmel hediye] Kendi hediyenizi yapın ve samimi nimetlerinizi ifade edin!Çocuklar için bir hediye olabilir, mandal kanca seti her yaş için bir hediye veya kendiniz için bir hediye olarak çok uygundur.affedilmek için yalvarın!Bu tür tığ işi seti, çocukların pratik yeteneklerini ve koordinasyon yeteneklerini eğitebilir ve bunlardan birine odaklanabilir thing.Endişelenmeyin, örgü tuval, çizim aksesuarları, renk kartları, önceden kesilmiş iplik ve tığ işi dahil olmak üzere tüm araçlar burada, hemen başlayabilirsiniz!Adım adım üretim ile size farklı bir uygulamalı deneyim getirin.

Ürün hakkında

Material:
Acrylic
Dimensions:
109cm x 79 cm - 42.9in x 29.5in
Quantity:
1 set
Style:
modern and simple
notes:
This product is semi-finished; you have to make it yourself. :
The size is set manually, so it may be slightly different. :
Due to lighting conditions, monitor brightness/contrast settings, etc., the actual product color may be slightly different from the picture. beg to be excused! :
This kind of crochet kit can exercise children's hands-on ability and coordination ability, and focus on one thing. It can enhance the patience and concentration of young people, :

Müşteri seçim