• Yeni Kız
Temperli Cam Ekran Koruyuculu OnePlus Nord N200 5G için NZND Kılıfı (Maksimum Kapsama Alanı), Dahili Kickstandlı Kemer Klipsi Kılıfı, Ağır Hizmet Tipi Koruyucu Telefon Kılıfı (Siyah)

Temperli Cam Ekran Koruyuculu OnePlus Nord N200 5G için NZND Kılıfı (Maksimum Kapsama Alanı), Dahili Kickstandlı Kemer Klipsi Kılıfı,

₺ 32.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

One Plus Nord N200 5 G (2021) için özel olarak tasarlanmıştır.Herhangi bir sorun varsa önce bize e-posta gönderin.Herhangi bir sorun varsa önce bize e-posta gönderin. [Malzeme] Şok Emici TPU İç + Ağır polikarbonat Dış Kapak. [Fonksiyon] Kolay Medya İzleme için Dahili Kickstand Dönme Klipsi ve Kemer Klipsi, Eller Serbest Görüntüleme için Kickstand olarak da işlev görür. [Koruma] Düşmelere ve Yumuşak Astara Karşı Koruma Sağlayan Şok Emici Ağır Hizmet Tipi Kılıf, Kılıftayken Ekranı Korur. [Dayanıklı Tasarım ve Erişim] Kolay Kavrama Erişimi için Metal Takviyeli Kemer Klipsi Mandalı ve Sağlam Yüzey.One Plus Nord N200 5 G (2021) için özel olarak tasarlanmıştır.Herhangi bir sorun varsa önce bize e-posta gönderin.Herhangi bir sorun varsa önce bize e-posta gönderin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim