• Yeni Kız
NİCENEEDED Profesyonel Manikür Makası, Tırnak, Kaş, Kirpik ve Kulak Kılı için Vintage Paslanmaz Çelik Kütikül Hassas Güzellik Bakımı (Gül Altın)

NİCENEEDED Profesyonel Manikür Makası, Tırnak, Kaş, Kirpik ve Kulak Kılı için Vintage Paslanmaz Çelik Kütikül Hassas Güzellik Bakımı

₺ 23.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

▲ [PAKET İÇERİĞİ] : Vintage paslanmaz çelik manikür makası.Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten ve alaşımdan yapılmış güzellik Makası, paslanmaya ve kararmaya karşı dayanıklı özel sertlikle işlenir, profesyonel aletler kullanım için daha keskin ve dayanıklıdır. PURPOSE [ÇOK AMAÇLI MAKAS] : Tırnakları ve kuru cildi kesmek için kütikül makası ve kaş, kirpik, sakal, hatta tırnak çıkartmalarını tımar etmek için güzellik makası. ✔ [KULLANIMI KOLAY] : Her seferinde rahat kullanım için ergonomik olarak şekillendirilmiş ve hafiftir-bu da onları hemen hemen her türlü günlük bakım görevi için ideal kılar. FASHION [MODA tasarımı] : Temiz ve sterilize edilmesi süper kolay olan lass yüksek görünüm makası.Bu makaslar dayanıklıdır ve uzun süre dayanır!İşçiliği veya el sanatlarını seven arkadaşlar için mükemmel bir hediye. GIFT [HARİKA HEDİYE] : Güzel makas, işçiliği veya DIY yapmayı seven bazı insanlar için iyi bir idealdir, ayrıca kişisel bir koleksiyona harika bir ektir.NİCENEEDED Profesyonel Manikür Makas, Vintage Paslanmaz Çelik Manikür Hassas Güzellik Bakım için Tırnak, Kaş, Kirpik ,ve Kulak Saç (Gül Altın) PAKET İÇERİĞİ : 1 Pc Vintage Paslanmaz Çelik Manikür Makas.Özellikler : 1. Vintage tasarım ile çiçek tasarım, yüksek kalite, iyi çalışır ve dayanıklı. 2. Küçük makas, torbaya koymak için uygun boyut ve ağırlığa sahiptir.Taşınabilir seyahat ve güvenlik makası. 3. Çok amaçlı : Tırnak, yüz kılı, kaş, kirpik, burun Kılı, sakal, tırnak çıkartmaları vb.Kesmek için uygundur. 4. Alaşım kolu daha rahat hissediyor.MÜŞTERİ hizmetleri Ürünümüzle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bize e-posta göndermek için hesabınızdaki "satıcı iletişim" düğmesini tıklayabilirsiniz.en kısa zamanda biz sorunu çözmek için size yardım etmekten mutluluk duyarız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim