• Yeni Kız
GDDP Epoksi Reçine Kalıpları, Dikdörtgen Shaker Debriyaj Çanta Silikon Kalıp ve Aksesuarları, Metal Alaşımlı Döküm Metal Çanta Çerçevesi (Siyah Metal Çerçeve)

GDDP Epoksi Reçine Kalıpları, Dikdörtgen Shaker Debriyaj Çanta Silikon Kalıp ve Aksesuarları, Metal Alaşımlı Döküm Metal Çanta Çerçevesi

₺ 149.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

1 cm Kare kanal genişliği : 0, 16 ' sı inç/0,4 cm PVC Plastik Kumaş Boyutu özellikler : Malzeme : Black Metal Alaşım Siyah Dikdörtgen Metal Çerçeve Çanta Boyutu : : : Silikon kalıp paket!dahil 5 adet kaşık, 5 adet pipet, karıştırma çubukları 5 adet, 10 adet parmak bebek karyolası, 1 adet cımbız), oo, oo, oo Not : !! Not : Manuel ölçüm nedeniyle hafif boyut hatasına izin verin. 【Mükemmel Hediyeler】 : Reçine debriyaj çanta kalıp aksesuarları ile yapılan DIY el sanatları, kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız veya el sanatlarını seven herkes için çok uygundur.7 inç), 1 adet kısa zincir (19. 【%100 Memnuniyet Garantisi】 : Diğer müşterilere ilham vermek için bitmiş ürünlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 【Yüksek kaliteli malzemeler】 : Crossbody akşam reçine debriyaj çerçevesi ve siyah zincir, paslanmayacak ve solmayacak, Deforme olmayacak, güzel ve dayanıklı kaliteli metal alaşımdan yapılmıştır.1 cm, reçine çanta çerçeve oluk genişliği : 0.7 inç paket içerir : 1 x Siyah Metal Çanta Çerçeve 1× Kısa Siyah Çanta Zincir 1× Siyah Uzun Zincir Çanta 2× PVC Plastik Bez 26× Reçine Araçlar (dahil 4. 【Kullanımı Kolay】 : PVC plastik bezi metal çerçevenin her iki tarafına sabitleyin ve ardından yıkılmış epoksi reçine işini sıcakta eriyen tutkalla metal çerçeveye sabitleyin.Özellikler : Yüksek Kaliteli Siyah Metal Alaşımdan Yapılmış, Paslanması veya Solması Kolay Değil, Deforme Olmaz, tüm Dikdörtgen Çantalar için uygundur Sevimli Omuz Çantanızı Yeniden Yapmak için Silikon Reçine Kalıpları.20 saniye sıcakta eriyen yapışkan soğutmadan sonra zinciri bağlayın ve bitirin.7inç), 26 adet reçine araçları.

Ürün hakkında

Müşteri seçim