• Yeni Kız
Epoksi Reçine Pigmenti, Epoksi Reçine için 27 Renk Sıvı Reçine Renklendirici, Yüksek Konsantrasyonlu Reçine Boyası, Şeffaf Sıvı Reçine Rengi, Reçine Takı DIY Boyama için Toksik Olmayan Reçine Pigmenti(Her Biri 0.36 oz)

Epoksi Reçine Pigmenti, Epoksi Reçine için 27 Renk Sıvı Reçine Renklendirici, Yüksek Konsantrasyonlu Reçine Boyası, Şeffaf Sıvı Reçine

₺ 288.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【27 renk epoksi reçine pigmenti】 Zengin ve parlak renklerle toplam 27 renk boya.Burada, göz kamaştırıcı bir renk efekti (saydam, yarı saydam, opak, yeni renk) oluşturmak için en sevdiğiniz renkleri istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirebilir veya beyazla eşleştirebilirsiniz. 【Yüksek Konsantrasyon】 Epoksi boyalarımız doymuş ve renklidir, bir damla uzun bir yol kat edebilir, UV reçinesi ve epoksi reçinesine iyice karışabilirler.Dağıtılması kolaydır ve mükemmel renklendirme etkilerine sahiptirler. 【Kullanımı kolay】 Sıkma şişesi tasarımı, Epoksi Reçine Boyasının konsantrasyonunu kontrol etmenize yardımcı olur.Kullanmadan önce eşit şekilde çalkalayın ve istediğiniz renk efekti elde edilinceye kadar yavaşça reçineye damlatın. 【MSDS güvenlik sertifikası】 Reçine boyalarımız MSDS güvenlik sertifikasını geçmiştir, toksik değildir ve tahriş edici değildir ve güvenle kullanılabilir.Pigment Reçine takı yapımı ve diğer DIY el sanatları kullanılabilir. 【Kalite garantisi】 Ürünlerimiz iki yıllık bir kalite garantisine sahiptir.Bu süre zarfında herhangi bir ürün sorununuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size en kaliteli hizmeti vereceğim.

Ürün hakkında

Müşteri seçim