• Yeni Kız
3.5 İnç LED Gömme Aydınlatma Kısılabilir Downlight, 7W Taichi COB Spot Işığı, 55W Eşdeğeri, 4000K Doğa Beyazı, CRI80, LED Sürücülü LED Tavan Lambası (4 Paket)

3.5 İnç LED Gömme Aydınlatma Kısılabilir Downlight, 7W Taichi COB Spot Işığı, 55W Eşdeğeri, 4000K Doğa Beyazı, CRI80, LED Sürücülü LED

₺ 140.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

DESIGN BENZERSİZ tasarım-360° ayarlanabilir aralık günlük kullanımda çok kolaylık sağlayabilir.Alanı aydınlatmak için basit bir dönüş. ♦ YÜKSEK KALİTE-Servis ömrünü uzatmak için yeni ısı emici tasarımı ile döküm alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Yüksek geçirgenliğe sahip 3 W COB LED ışık ve cam lens,standart LED çiplerinden daha parlak ve daha kararlı. ♦ KISILABİLİR ve CRI - LED Downlight, modern LED dimmerlerle pürüzsüz karartma özelliklerine sahiptir.CRI80+, evinizin içinde gerçek renk oluşturma ve tutarlılık için güneş ışığına yakın kaliteli ışık sağlar, doğal rengi daha canlı gösterir. INSTALLATION KOLAY KURULUM - Gömme LED ışık kitleri, sıradan 2 - 2.3 inç gömme ışık fikstürünün yerine kolayca takılabilir.LED karartma sürücüsü included.NO EKSTRA gömme muhafaza kutuları veya aksesuarları gereklidir.Lütfen yükleme işleminin resmine bakın. ♦ Geniş Uygulama-360 derece ışın açısı ayarlanabilir, Süper parlak aydınlatma, konferans salonları, mağazalar, süpermarketler, ofisler, mağazalar, sergiler, dans salonları, barlar, mutfaklar, oturma odaları, yatak odası kullanımı ve daha ticari veya konut uygulamaları için mükemmeldir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim