• Yeni Kız
Showkıg 3D Baskı Battaniye Yumuşak ve Rahat Erkek ve Kız Battaniye Pazen Battaniye Kış Pazen Kadife Battaniye Mercan Kadife Yatak Odası Battaniye (Boyut: 150200 cm)

Showkıg 3D Baskı Battaniye Yumuşak ve Rahat Erkek ve Kız Battaniye Pazen Battaniye Kış Pazen Kadife Battaniye Mercan Kadife Yatak Odası

₺ 171.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kadife, pazen. ★ Atış boyutu : 130×150 cm, 150x200 cm. ★Ev dekorasyonunda sofistike zevklere sahip ev sahipleri için mükemmel-Odanızı şık bir hisle tamamlamak için zarif ve üstün bir görünüme sahip battaniye atışını geliştirir. ★Süper yumuşak ve rahat hale getiren peluş mikrofiberden yapılmış bir polar battaniye ile tüm yıl boyunca sıcak ve rahat kalın.Ekstra sıcaklığa sahip hafif yapısı, kış kampı ve sırt çantasıyla seyahat etmek için mükemmel bir seçimdir. ★Soğukta makinede yıkayın, alçakta kurulayın; Aşınmayı önlemek için daima yapağı tek başına veya diğer yapağı battaniyelerle yıkayın; asla çamaşır suyu kullanmayın. ★Evde tembellik yapmak ve rahatlamak, kanepede veya antrenörde TV izlemek, oyun oynamak, öğrenmek, okumak, çalışmak, şekerleme yapmak, seyahat etmek, kamp yapmak, cosplay yapmak, piknik yapmak vb.İçin mükemmeldir.Polyester (polyester) Boyutu : 130*150cm Flannel Material marka : Showkig Product Türü : Makine yıkama veya el yıkama, kuru düşük ısı takla, doğrudan ısı önlemek, çamaşır suyu kullanmayınız 1* blanket Note 200cm Weight*150 : 550g-950kg Custom işleme : yes Pattern : cartoon Blanket türü : mercan fleece Shrinkage : 2%-3%Renk haslığı : 4 Style : Japanese Fabric malzeme : polyester Season : ilkbahar, yaz, sonbahar ve winter Printing ve boyama işlemi : dijital termal transfer Ambalaj : : .Izin lütfen 1-2 inç farkı nedeniyle manuel ölçüm.

Ürün hakkında

Müşteri seçim