• Yeni Kız
Dilla Güzellik 5 adet / grup Yılan Şekli Makyaj Fırçalar Set Gümüş Kolu Metal Tozu Anahat Allık Kapatıcı Fondöten Makyaj Fırçalar Sihirli Aracı Güzellik Aracı İle Moda Çanta (Gümüş)

Dilla Güzellik 5 adet / grup Yılan Şekli Makyaj Fırçalar Set Gümüş Kolu Metal Tozu Anahat Allık Kapatıcı Fondöten Makyaj Fırçalar Sihirli

₺ 52.98

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

1. 5 ADET Profesyonel Makyaj Fırça Seti.Hem profesyonel kullanım ve ev kullanımı için uygundur. 2. Dokunuşa Yumuşak Ve İpeksi Olan Fırçalar Yoğun Ve İyi Şekillendirilmiştir. 3. Kolay sopa toz, Hiçbir dökülme, kullanımı ve taşıması kolay. 4. Solma yok ve saç dökülme yok fırçalar yaşam zevkinizi arttırır ve sunar. 5. Yüzünde uygulamak için,karışım ya da çoklu ortamlar kontur kullanılmış.Özellikler : 1. Profesyonel kullanım ve evde kullanım için uygundur. 2. Kullanımı kolay ve taşıması kolay. 3. Kolay tutkal tozu, doğal renk, düzgün işleme. 4. Solma yok ve saç dökülmesi yok fırçalar yaşam zevkinizi arttırır ve gösterir. 5. Birden fazla ortamı uygulamak, karıştırmak veya atlamak için yüzünde kullanılır.Özellikler 1 : uzun.El Malzeme : Alaşım Kolu 2.Fırça Saç Malzemesi : Naylon Saç 3.Boyut : 20*4*2 cm; Ağırlık : 180g 4.Renk : resimde gösterildiği gibi5.Miktar : 5 adet Dahil : Çanta ile 5 x makyaj fırçaları Makyaj fırçaları nasıl temizlenir : 1. Fırçanın kıllarını ılık akan su 2 altında çalıştırın. Kıllara az miktarda yumuşak şampuan uygulayın ve hafif bir köpük haline getirin 3. Kılları akan su altında iyice durulayın.Fırçayı terk eden suyun eski makyaj 4'ten renklendiğini fark edeceksiniz. Fırçanın üzerinde renk kalmayıncaya kadar durulamaya devam edin5. Fırçanın havayla kurumasını bekleyin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim