• Yeni Kız
Wuloo İnterkom Kablosuz Ev için 5280ft Aralığı 10 Kanal 3 Kod, İnterkom Sistemi için Ev İş Ofis(Sadece 1 Birim için Genişletilebilir Orijinal interkom Sistemi, Diğer Birimler Olmadan çalışamaz)

Wuloo İnterkom Kablosuz Ev için 5280ft Aralığı 10 Kanal 3 Kod, İnterkom Sistemi için Ev İş Ofis(Sadece 1 Birim için Genişletilebilir

₺ 119.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

İletişim kurulamıyor - - - - İletişim kurmak istediğinizde her iki birimin de aynı kanala ve koda ayarlandığını onaylayın.Sisteminiz parazit alırsa, her istasyon kanalını değiştirmeden tüm istasyonlarınız için başka bir koda çevirerek bunu çok uygun bir seçenek haline getirebilirsiniz.Üniteler evinizde değil, farklı bir yerde çalışıyorsa, evinizin beton duvarında bir sorun olabilir.An 5280 feet menzile sahip gelişmiş sinyal, net ses kalitesi sağlamaya yardımcı olur.Ayrıca, dahili telefon MONİTÖR modundayken KONUŞ veya ara'ya bastığınızdan emin olun. Kanal tuşu yanmıyor - - - - AC gücünü kontrol edin cord. [ Mükemmel Sinyal ] Net ses kalitesi ve uzun range.Güçlü ve sürekli "bip" sesi, statik gürültü - - - - Ses geri bildirimini ortadan kaldırmak için interkomları birbirinden uzaklaştırın. 2 İnterkom istasyonunun almasını istiyorsanız aynı kanalı ve kodu ayarlamanız gerektiğini lütfen unutmayın communication.Veya interkomunuzu başka bir kanala veya koda değiştirin.In bu durumda, kodlarınızın hepsi aynı olduğundan, kod ayarlamadan başkalarını aramak için bir kanal numarasını tıklatmanız yeterlidir.Is düzgün bağlandı mı?Veya test etmek için AC adaptörünü değiştirin.Ev için en güvenilir kablosuz interkom sistemi!. Ev interkom sisteminizi kurmak için bir ipucu.It ayrıca, aynı kanal koduna sahiplerse diğer interkomların da iletişim kurabileceği anlamına gelir. Birim çalışmıyor - - - - Birimleri farklı bir yerde deneyin.Eğer satın alma hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen.İnterkomumuz için ömür boyu hizmet veriyoruz. Yanıt alınamıyor - - - - Lütfen interkomun belirlenen kanala ayarlandığından emin olun?Değilse, interkomda konuşmadığınız zamanlarda KONUŞMAYI bıraktığınızdan emin olun. Olamaz başka bir intercom aynı kanal ve kodu ayarlamak hem akıllı konuşur?Lütfen bunların doğru şekilde ayarlandığından ve diğer kullanıcı konuşmayı bitirene kadar beklediğinizden emin olun. [ 10 Kanal ve 3 Dijital Kod ] Güvenli bir kablosuz interkom sisteminde 10 kanal ve 3 dijital kod.Ses seviyesini de artırın / azaltın!Bu interkom sistemi, kullanıcı dostu çok işlevli ve adım adım talimatlar içeren diğerlerinden daha kolaydır!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim