• Yeni Kız
Parlak Selfie Halkası Üç Renkli ışık, Canlı Yayın/Makyaj/YouTube/TikTok/Video/Çekim için Uzaktan Kumandalı Gionee Elife S7 10 İnç için Çalışır (Kısılabilir / Ayarlanabilir)

Parlak Selfie Halkası Üç Renkli ışık, Canlı Yayın/Makyaj/YouTube/TikTok/Video/Çekim için Uzaktan Kumandalı Gionee Elife S7 10 İnç için

₺ 119.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

No pil ihtiyacı var.Bluetooth ile bağlanır ve 10 metre/ 32 içinde cep telefonunuza dokunmadan fotoğraf / video çekebilirsiniz feet.Diğerlerinden daha kararlı ve kullanışlıdır. ◆ [Uzaktan Kumanda ve USB Powered] Bir Bluetooth uzaktan kumanda ile birlikte gelir, i Phone İOS ve Android ile uyumludur. [[Evrensel Telefon Tutucu] 2'si 1 arada 360 dönebilen tasarımı kullanarak, cep telefonu metal kaz boynu tutucusunu ve halka ışık standını birleştirir, telefonunuzu dikey veya yatay olarak klipslemek için destek, bu daire ışığından en iyi şekilde yararlanın. [[Telefon Tutucu ve ışık Standı] Her Tek Styz halka ışığı, farklı parlaklık seviyelerini ve aydınlatma açılarını zahmetsizce yakalamanıza yardımcı olan 360 derecelik bir telefon tutucusuna ve geri çekilebilir bir tripoda sahiptir!Telefon tutucu, ped ve çoğu akıllı telefon için uygundur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim