• Yeni Kız
Filtreli ve Gözlüklü İlk Gökyüzü Yeniden Kullanılabilir Yarım Yüz Maskesi-Toz, Boya, Zımparalama, Püskürtme, Kaynak ve Diğer İşlere Karşı Yarım Yüz Kapağı (10 adet filtre pamuğu dahildir)

Filtreli ve Gözlüklü İlk Gökyüzü Yeniden Kullanılabilir Yarım Yüz Maskesi-Toz, Boya, Zımparalama, Püskürtme, Kaynak ve Diğer İşlere Karşı

₺ 62.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Dekorasyon Projesi.Üretim için uygundur. (Filtre pamuğu sık sık değiştirilmeden her 1-3 haftada bir değiştirilebilir. SUPERIOR [ÜSTÜN KALİTE] - Yeniden kullanılabilir yarım yüz maskesi, yumuşak, rahat, güvenli ve sağlıklı gıda sınıfı silikondan yapılmıştır.Bilim, montaj ve makine, toz, temizlik, keski, yonga, zımparalama, testere, fırın işletimi, işleme, boyama, döküm, püskürtme, grafiti, kaynak ve diğer çeşitli iş durumlarına karşı önerilir.SUIT[18 İN 1 KOMPLE TAKIM] - Bu tam bir yüz toz solunum cihazıdır. 10 x Pamuk Filtreler.1x yeniden kullanılabilir yarım yüz kapağı, 1x güvenlik gözlüğü, 2x kartuşlar, 10x pamuk filtreler, 2x kartuş kapakları ve 2x kulak tıkacı alacaksınız.Çimento fabrikalarında, seramik fabrikalarında, tersanelerde, lehimleme, demiryolu,metal eritme,iç yenileme,taş işleme,grafiti boyama, duvar sanatı, toz işleme vb. 2 x Kartuşları.Yeniden kapatılabilir saklama çantası ile birlikte verilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim