• Yeni Kız
Ayna ile Selfie halka ışık, 6.5 İnç USB Powered LED Dim Katlanabilir Masaüstü Makyaj halka ışık Canlı Akışı için Gerilebilir Standı ile, YouTube Video, fotoğraf (Siyah)

Ayna ile Selfie halka ışık, 6.5 İnç USB Powered LED Dim Katlanabilir Masaüstü Makyaj halka ışık Canlı Akışı için Gerilebilir Standı ile,

₺ 50.58

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

5-18 inç Ağırlık : 1 x Selfie Halka Işık Not parlaklık Güç Kaynağı 3500 K-6000 K Parlaklık Seviyesi : 10 seviyeleri özellikleri : Malzeme : Alüminyum Alaşım+ABS Renk : Siyah/Pembe/Beyaz(isteğe bağlı) 3 Işık Modu : Sıcak, Doğal Beyaz Renk Sıcaklığı : : : .En iyi açıyı elde etmek için kolayca döndürebilirsiniz.Kabloları açmak/kapatmak, aydınlatma modunu değiştirmek ve parlaklık seviyelerini ayarlamak için dört düğme vardır, bu da tercih ettiğiniz seçeneği bulmanızı kolaylaştırır. 【ÇOK FONKSİYONLU】 Makyaj aynası, bu kısılabilir halka dolgusunun ortasına entegre edilmiştir light. 【GERİLEBİLİR VE KATLANABİLİR】 11. Manuel ölçüm nedeniyle biraz boyut sapması olabilir.Fotoğraf çekmek için dışarı çıktığınızda, braketi ve denetleyiciyi saklayabilirsiniz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim