• Yeni Kız
JİSON21 iPhone 11 Crossbody Cüzdan Kılıf iPhone 11 fermuarlı cüzdan Deri Kılıf Kredi kart tutucu Yuvası Çanta Çanta Koruyucu Kılıf Apple iPhone 11 6.1 2019 (Pembe)

JİSON21 iPhone 11 Crossbody Cüzdan Kılıf iPhone 11 fermuarlı cüzdan Deri Kılıf Kredi kart tutucu Yuvası Çanta Çanta Koruyucu Kılıf Apple

₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【CÜZDAN TELEFON KILIFI UYUMLU】 iphone 11 crossbody cüzdan kılıfı SADECE i Phone 11 (2019 Sürüm 6.1") cihazlarıyla uyumludur. 【Çıkarılabilir Anti-kayıp Kordon ve Crossbody Kayış Tasarımı】(1)iphone 11 6.1 cüzdan kılıfı, anti-kayıp kordon ile telefonunuzu daha rahat tutun ve kaybetme konusunda endişelenmeyin. (2) Sadece ihtiyacınız varsa crossbody kayışı çıkarılabilir case.It seyahat etmek, sadece dışarı çıkmak veya normal günlük yaşam için mükemmeldir.Zincir kayışı 21 ila 31 inç arasında ayarlanabilir. 【Cüzdan Fonksiyonu ve Fermuar Tasarımı 】(1)4 Kart ve biraz nakit için yeterli alan verin.(2) Her Fermuar parçası, eşyalarınızı iyi tutabilen 1000 kat çekme mukavemeti testine dayanabilir. 【Çok yönlü koruma ve Darbeye Dayanıklı】(1) Ekranın çizilmesini veya yere değmesini önlemek için yükseltilmiş kenarlar ve bir TPU dudağı.Yumuşak dokunuşlu kapak, telefonunuzu düşmelere karşı korumak için tüm 4 köşede koruma sağlar (2) Hoparlörler, bağlantı noktaları, arka kamera ve düğmeler için kapalı yükseltilmiş düğmeler ve kesikler i Phone'a mükemmel uyum sağlar!. 【SERVİS ve GARANTİ】JISON21, satın alma tarihinden itibaren 365 gün garanti sunar.herhangi bir nedenle tamamen memnun değilseniz, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin team.Do hala ağır çantanı taşımayı unutmaktan mı endişeleniyorsun?Hayatınızı kolaylaştırmak için JISON21 Cüzdan Kılıfı.EL yapımı işçilik ve güçlendirilmiş dikiş, dayanıklı ve darbeye dayanıklı hale getirir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim