• Yeni Kız
2 Katmanlı Ayakkabı Tezgahı, Koridor Oturma Odası Alanından Tasarruf Etmek için Koltuk Minderli Bambu Çok Amaçlı Ayakkabı Rafı, DJ, 90x30x50cm

2 Katmanlı Ayakkabı Tezgahı, Koridor Oturma Odası Alanından Tasarruf Etmek için Koltuk Minderli Bambu Çok Amaçlı Ayakkabı Rafı, DJ, 90x30x50cm

₺ 163.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Satın alma işlemi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, pl.Paket içeriği : 1 ayakkabı rafı1 yastıkteslimat tarihi : Ödeme yapıldıktan sonra 721 iş günü içinde varış, lütfen sabırlı olun, anlayışınız için teşekkür ederimöneriler : 1. Satın alırken, evinizin bu ayakkabı rafı kapağı için uygun olduğundan emin olun.Deneyin, çok yönlülüğü kesinlikle sizi şaşırtacak.Bu normal, kalite sorunu değil.Ancak, bunlarla sınırlı değildir shoes.Bu cihazı satın almak hayatınıza daha fazla kolaylık getirecek!şartname : Adı : Ayakkabı dışkı Renk : ahşap renk Malzeme : katı ahşap (bambu) + polyester keten kumaş + sünger.* Ayakkabı tezgahı Girişinizi koruyan ve ayakkabılarınızı lobide, yatak odasında, balkonda vb.Bu ayakkabı rafı dayanıklı malzeme konektörlerinden yapılmıştır.Yerden tasarruf : Bu dayanıklı ayakkabı kapağı, ayakkabılarınızı düzenli ve düzenli hale getirir, böylece ayakkabılarınız görülemez ve odanız temizdir.Boyut : 60x30x50cm, 70x30x50cm, 80x30x50cm, 90x30x50cm Taşıma kapasitesi : 200 KG Ağırlık : 5 kg Stil : İskandinav tarzı Girişte : kapıya dağılmış ayakkabıların düzenlenmesine yardımcı olun.It ayakkabılarınızı çok iyi koruyacaktır. Barındıran dayanıklı ayakkabı rafı.Bu, zemini terk eden mobilyalara ve ayakkabılara mükemmel bir giriş.It ayrıca temizlenmesi çok kolaydır.

Ürün hakkında

Name:
Shoe stool
Color:
wood color
Material:
solid wood (bamboo) + polyester linen fabric + sponge.
Size:
60x30x50cm, 70x30x50cm, 80x30x50cm, 90x30x50cm
Carrying capacity:
200KG
Weight:
5 kg
Style:
Nordic style
At the entrance:
help organize the shoes scattered at the door. This is the perfect entrance to the furniture and shoes that leave the floor. If you feel unsuitable, you can choose other shoe racks and products for you to choose from.
Package Contents:
1 shoe rack :
1 cushion :
Delivery date:
Arrival within 721 working days after payment, please be patient, thank you for your understanding
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, pl :

Müşteri seçim