• Yeni Kız
GLACER Banyo Duvar Dolabı, Çift Kapılı ve Ayarlanabilir Raflı Ecza Dolabı, Banyo, Oturma Odası, Mutfak, Giriş için Duvara Monte Saklama Dolabı, 23.62 x 7.87 x 27.76 inç (Gri)

GLACER Banyo Duvar Dolabı, Çift Kapılı ve Ayarlanabilir Raflı Ecza Dolabı, Banyo, Oturma Odası, Mutfak, Giriş için Duvara Monte Saklama

₺ 419.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Basit tasarım banyoya geri rahatlamış hissettiren iyi organize edilmiş bir uzay dönerken sınırlı alanı tam kullanımı yapar, daha iyi saklamak rulo kağıtları, havlular, şampuan veya duş jeli, yardım etmek için ek saklama alanı getiriyor ile Geniş Depolama Alanı aşağıda basit bir Tasarım Özelliği Bu duvar depolama kabine monte edilmiş.Her rafın ağırlık kapasitesi 11 lbs'ye ulaşır. 【Ayarlanabilir Raf】Bu ecza dolabının iç rafı, ihtiyacınıza göre farklı yükseklikteki ürünler için uygun bir yükseklik ayarlamanızı sağlayan üç konumla ayarlanabilir.Ve her konum arasındaki mesafe yaklaşık 1,5 inçtir. 【Mükemmel Detaylar】 1. Yuvarlak düğmeler : Bu duvar dolabı için kapıları açıp kapatması kolay iki yuvarlak düğme ekledik. 2. Su geçirmez yüzey : Bu duvara monte depolama dolabının yüzeyi, banyo veya mutfak için ideal olan su geçirmez boya ile işlenir. 3. P2 MDF : Katı P2 MDF kullanarak, içindeki veya üzerindeki şeyleri destekleyecek kadar sağlam. 4. Etiketli parçalar : Montaj gereklidir.Bununla birlikte, etiketli parçalar, ayrıntılı talimatlar ve gerekli donanım sayesinde o kadar da zor olmayacaktır. 【Çok Fonksiyonlu Depolama Dolabı】 Sadece banyo temellerini saklamak için bir banyo duvar dolabı olarak değil, aynı zamanda koleksiyonlarınızı görüntülemek için oturma odası için bir duvar depolama dolabı, mutfak temellerini saklamak için bir mutfak dolabı veya çamaşır temizleyicisini saklamak için çamaşırhanede de kullanılabilir. 【GLACER Promise】 Tüm ürünlerimizin arkasında gururla duruyoruz ve memnuniyetiniz bizim için en önemli şey.Bu duvar dolabı ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.Uygun önerileri zamanında sunarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim