• Yeni Kız
Parmak Eklem Yönlendirici Bit, Istikrarlı Anti Geri Tepme Tasarım Geri Dönüşümlü Parmak Tutkal Ortak Yönlendirici Bit Parmak Eklem freze kesicisi için Freze(855mm)

Parmak Eklem Yönlendirici Bit, Istikrarlı Anti Geri Tepme Tasarım Geri Dönüşümlü Parmak Tutkal Ortak Yönlendirici Bit Parmak Eklem freze

₺ 62.07

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

100 % MARKA YENİ : Tutkal Ortak Yönlendirici Bit 100% marka yeni ve yüksek kaliteli.En İYİ YEDEK : Finger Joint Freze ne kadar eski ya da bozuk olanları değiştirebilirsiniz.600 GRİT'E kadar CNC ÖĞÜTME : Freze bıçağı, çalışma verimliliğini artıran bir ayna kadar pürüzsüz olan 600 grit'e kadar CNC öğütmedir.ANTİ GERİ TEPME tasarım : Parmak Eklem Yönlendirici Bit sağlam sertleştirilmiş çelik malzeme vücut benimser, anti geri tepme tasarım ile gel, daha istikrarlı ve güvenilir.ENKAZ OLMADAN TEMİZLEYİN : Kesici malzemeleri sorunsuz bir şekilde kesebilir, temiz, enkaz yok, kullanımı kolay.Özellik : 1. Enkaz Olmadan Temizleyin : Kesici malzemeleri sorunsuz bir şekilde kesebilir, temiz, enkaz yok, kullanımı kolay2. Anti Geri Tepme Tasarımı : Sağlam sertleştirilmiş 45 # çelik malzeme gövdesi, anti geri tepme tasarımı ile birlikte gelir, daha kararlı ve güvenilir3. 600 Grit'e kadar CNC Öğütme : Freze, çalışma verimliliğini artıran bir ayna kadar pürüzsüz olan 600 grit'e kadar CNC öğütme işlemidir4. 4 Çeşit Kesme Uzunluğu : Yönlendirici sap boyutu 8 mm'dir ve seçmek için 4 çeşit bıçak kesme uzunluğu vardır, farklı kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayabilir5. Mükemmel Performans : Parmak eklem yönlendirici bit istikrarlı yapısı ile gel, mükemmel performans ve uzun hizmet ömrüpecification : Öğe Türü : Parmak Eklem Yönlendirici Bit Commodity Malzeme : 45# steel Tool Kolu Boyutu : Yaklaşık. 8mm / 0.3 in Paket Listesi : 1 x Parmak Eklem Yönlendirici Bit.

Ürün hakkında

Item Type:
Finger Joint Router Bit
Commodity Material:
45# steel
Tool Handle Size:
Approx. 8mm / 0.3in
Package List:
1 x Finger Joint Router Bit :

Müşteri seçim