• Yeni Kız
SHANG-JUN Kapılar Vinil 55 % ışık geçirgenliği Bukalemun Etkisi Güneş Tonu Filmi Araba Yan/Arka Ön Camlar Tonu Filmi Anti-UV Boyutu 152x30 cm Sihirli Ayna.

SHANG-JUN Kapılar Vinil 55 % ışık geçirgenliği Bukalemun Etkisi Güneş Tonu Filmi Araba Yan/Arka Ön Camlar Tonu Filmi Anti-UV Boyutu 152x30

₺ 138.30

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

1. Enerji tasarrufu ve çevre koruma, yüksek tarifelerin getirdiği iklimlendirmeyi, ısıtmayı azaltır. 2. Anti-UV saldırı, koruma kapalı öğeleri solmaya ve yaşlanma. 3. Güçlü ışığı filtreleyin, parlamayı azaltın, cildi ve görüşü koruyun. 4. Cam gücünü artırın, kişisel yaralanmaları azaltın ve mülkleri koruyun, görünmez koruyucu ağ oluşturun. 5. Binanın görünümünü iyileştirin ve iç yaşam ortamını güzelleştirin.Renk : resim gösterisi olarakboyutu : 152 cm x 30 cm (60"x 12") Uygulama : Yan/Arka ön campaket İçeriği : 1 adetnot : 1.Manuel ölçüm ve farklı ölçüm yöntemleri nedeniyle, lütfen 2-3 cm sapmaya izin verin.2.Aydınlatma efektleri ve monitörün parlaklık/kontrast ayarları vb. Nedeniyle, web sitesinin fotoğrafının ve gerçek öğenin renk tonunun biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim