• Yeni Kız
Güzel Bez Bebek Bezi Çantaları, Taşıması kolay Hafif Seyahat Plaj Havuzu, Bebek Açık Havada Anne Seyahat için(Bir Dizi bebek Bezi Çantası)

Güzel Bez Bebek Bezi Çantaları, Taşıması kolay Hafif Seyahat Plaj Havuzu, Bebek Açık Havada Anne Seyahat için(Bir Dizi bebek Bezi Çantası)

₺ 36.87

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Hem bebek hem de anne sevindirdi ve onları mutlu eden bir hediye olacak.Hafif ve taşıması kolay, birden fazla bez bezi tutmak için yeterli alan var.Çok fonksiyonlu çanta, öğeleri kuru tutmak için ıslak ve kuru öğeleri aynı torbaya koymanızı sağlar.Şık ve güzel, yeniden kullanılabilir, yüksek kaliteli döşeme ve güzel tasarım.Bebek bezi ıslak ve kuru torbalar, seyahat çantaları, saklama torbaları, kozmetik çantaları, el çantaları, yıkama torbaları olarak kullanılabilirler.Özellik : 1. Şık ve güzel, yeniden kullanılabilir, yüksek kaliteli döşeme ve güzel tasarım.2. Hafif ve taşıması kolay, birden fazla bez bezi tutmak için yeterli alan var.3. Bebek bezi ıslak ve kuru torbalar, seyahat çantaları, saklama torbaları, kozmetik çantaları, el çantaları, yıkama torbaları olarak kullanılabilirler.4. Hem bebeği hem de anneyi sevindiren ve onları mutlu eden bir hediye olacak.5. Çok fonksiyonlu çanta, öğeleri kuru tutmak için ıslak ve kuru öğeleri aynı torbaya koymanızı sağlar.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Bez bebek bezi Çantaları Malzeme : Linen A Bebek Bezi Kemer Set İçerir : Alpaka idrar torbası + yaprak idrar torbası + kaktüs idrar torbasıboyutu : Yaklaşık. 30x28 cm/11.8x11. 0 ın Storage Sahne : Seyahat depolama, makyaj depolama, masaüstü depolama, yatak odası depolama, oturma odası depolama, vb.Paket listesi : 3 x Bez bebek bezi çantaları .

Ürün hakkında

Müşteri seçim