• Yeni Kız
Miimall Uyumlu Apple İzle 45mm Kılıf All-Around Koruyucu Çerçeve Hafif Darbeye Sert PC Koruyucu Çerçeve Kılıf Apple İzle 45mm Serisi 7(Temizle)

Miimall Uyumlu Apple İzle 45mm Kılıf All-Around Koruyucu Çerçeve Hafif Darbeye Sert PC Koruyucu Çerçeve Kılıf Apple İzle 45mm Serisi

₺ 26.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Uyumluluk] Apple Watch Serisi 7 45mm'nize mükemmel uyum sağlar. Uyarı : Sadece kasa, akıllı saat dahil değildir. [Premium Malzeme] Dayanıklı ve yıkanabilir sert PC malzemeden yapılmıştır.Güvenlik ve çevre koruma, çizilmelere karşı korumak tuşları veya diğer sert nesneler tarafından.Kasanın solmasını ve korozyonunu önlemek için kaplama işlemi uygulanır.Orijinal hissi koruyarak çıplak saat renklerini yüksek oranda geri yükleyin. [Ultra-İnce Tasarım] Ultra ince tasarım herhangi bir toplu eklemez.Filmin önündeki ekran koruyucusu olmadan orijinal dokunma hassasiyetini korur, orijinal net görüntü kalitesini getirir ve size en uygun olanı sunar. [Kolay Kurulum ve Tam Koruma] Saatinizi çıkarmadan takılması ve çıkarılması kolaydır band.No şarj etmek için çantayı çıkarmam gerek.Kasa, saatin 360 derecelik ön ve kavisli kenarlarını kaplar ve saatinize en iyi korumayı sağlamak için saatinizin yanını ve kenarlarını mükemmel şekilde kaplar. [Paket] 1 x Apple Izle Serisi 7 Kılıf.

Ürün hakkında

Müşteri seçim